Давно цікавляться контактами, до цього моменту не публікував, вирішив, що варто.
Наперед велике прохання писати коротко і по суті. Якщо є питання — відразу пишіть його, не потрібно ставити проміжні питання. Відразу на “ти”, мені так простіше.
evgeniymoldovanu@gmail.com
Найшвидше відповідаю в Телеграмі.